Podmínky - prkenak

Přejít na obsah
[ Podmínky ubytování
1]
Ubytování poskytujeme v týdenních turnusech, vždy od soboty do soboty. Nástup bývá většinou okolo jedné hodny odpoledne a po týdnu od Vás byt převezmeme do jedenácté hodiny dopolední, aby mohl proběhnut úklid a příprava pro další hosty. Jakýkoliv posun termínu nástupu nebo ukončení pobytu je věcí případné osobní dohody s pronajímatelem.
2]
Aktuální ceny ubytování  naleznete v ceníku. Byt má elektrické vytápěn, v zimní sezóně si klienti k pronájmu připlatí podle intenzity vytápění cca 1000 - 2000 Kč za týden. V letních měsících je v závislosti na počasí cena za elektricku energii pochopitelně nižší.
3]
Dispozici bytu včetně půdorysu a fotografií nejdete na této stránce.
4]
Byt má maximální kapacitu 5 osob (dvoulůžko s patrem + rozkládací sedačka v obývacím pokoji), koupelnu s vanou, samostatné wc, standardně vybavenou kuchyň s lednicí, indukční varnou deskou a mikrovlnnou troubou. Hned naproti bytu přes chodbu máte k dispozici uzamykatelnou místnost pro uskladnění kol/lyží. Z obývacío pokoje je přímý vstup na balkon. Byt má televizi a vlastní wi-fi připojení k internetu.
Byt je nekuřácký.
5]
Ložní prádlo je součástí pronájmu, hygienické potřeby a ručníky neposkytujeme, vše do koupelny si, prosím, přivezte svoje.
6]
Ihned po potvrzení z naší strany, že vámi poptávaý termín je volný, vám rezervaci předběžně blokujeme. Definitivní rezervaci provádíme okamžitě po přijetí vaší zálohové platby na náš účet. Obsazené termíny najdete na stránce Rezervace, případně na lince: https://www.ceskehory.cz/ubytovani/apartman-na-sjezdovce-prkenny-dul.html
7]           
Účet pro poukázání zálohy 3000,- Kč na týdenní pobyt je 670100-2208558264 / 6210 (mBank).
Platbu zálohy provádějte vždy až po kontaktu s námi a potvrzení, že vámi poptávaný termín je k dispozici! Variabilním symbolem je datum vašeho nástupu ve tvaru ddmmrrrr, pokud však do zprávy pro příjemce platby uvedete svoje jmén, nemusíte se s variabinlím symbolem trápit.
8]
Při nástupu doplatíte zbytek ceny pronájmu a v zimní sezóně i kauci (800,- Kč), která bude na konci pobytu při předání apartmánu hotově vrácena resp. proúčtována při odečtu propálené elektřiny.
9]
Detaily ohledně předání klíčů k bytu dostanete mailem nebo telefonicky nejpozději týden před nástupem ubytování.
10]
Prkenný Důl je klidná obec kousek od Žacléře, "tep horského resortu" rozhodně nečekejte :)  Apartmán je díky své poloze pod sjezdovkou využívaný především v zimní sezóně, ale i v letních měsících Vám poskytne komfortní základnu pro Vaše výlety pro východních Krkonoších.           
Návrat na obsah